ayatana-indicator-a 11y - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
cs: Dostupnost

en: Accessibility settings
cs: Nastavení dostupnosti

en: High Contrast
cs: Vysoký kontrast

en: On-Screen Keyboard
cs: Klávesnice na obrazovce

en: Screen Reader
cs: Čtečka obrazovky
