ayatana-indicator-a 11y - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Accessibility settings
nl: Toegankelijkheidsinstellingen

en: High Contrast
nl: Hoog contrast

en: On-Screen Keyboard
nl: Schermtoetsenbord

en: Screen Reader
nl: Schermlezer
