ayatana-indicator-a 11y - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Accessibility settings
pl: Ustawienia dostępności

en: High Contrast
pl: Wysoki kontrast

en: On-Screen Keyboard
pl: Klawiatura ekranowa

en: Screen Reader
pl: Czytnik ekranu
