ayatana-indicator-a 11y - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
sv: Tillgänglighet

en: Accessibility settings
sv: Tillgänglighets inställningar

en: High Contrast
sv: Hög kontrast

en: On-Screen Keyboard
sv: Skärmtangentbord

en: Screen Reader
sv: Skärmläsare
