ayatana-indicator-a 11y - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessibility settings
he: הגדרות נגישות

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: On-Screen Keyboard
he: מקלדת על המסך

en: Screen Reader
he: מקריא מסך
