ayatana-indicator-a 11y - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
oc: Accessibilitat

en: Accessibility settings
oc: Paramètres d’accessibilitat

en: High Contrast
oc: Contraste fòrt

en: On-Screen Keyboard
oc: Clavièr visual

en: Screen Reader
oc: Lector d’ecran
