ayatana-indicator-a 11y - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Accessibility
tr: Erişilebilirlik

en: Accessibility settings
tr: Erişilebilirlik ayarları

en: The %s program is required for this action, but it was not found.
tr: Bu eylem için %s programı gerekli, ancak bulunamadı.

en: Warning
tr: Uyarı

en: User Interface Scale
tr: Kullanıcı Arayüzü Ölçeği

en: High Contrast
tr: Yüksek Karşıtlık

en: On-Screen Keyboard
tr: Ekran Klavyesi

en: Screen Reader
tr: Ekran Okuyucu

en: Screen Magnifier
tr: Ekran Büyüteci
