ayatana-indicator-a 11y - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Accessibility settings
fr: Paramètres d'accessibilité

en: The %s program is required for this action, but it was not found.
fr: Le %s de ce programme et requis pour cette action, mais n'a pas été trouvé.

en: Warning
fr: Alerte

en: User Interface Scale
fr: Échelle de l'interface utilisateur

en: High Contrast
fr: Contraste élevé

en: On-Screen Keyboard
fr: Clavier virtuel

en: Screen Reader
fr: Lecteur d'écran

en: Screen Magnifier
fr: Loupe d'écran
