ayatana-indicator-a 11y - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
it: Accessibilità

en: Accessibility settings
it: Impostazioni di accessibilità

en: High Contrast
it: Contrasto elevato

en: On-Screen Keyboard
it: Tastiera sullo schermo

en: Screen Reader
it: Lettore di schermo
