ayatana-indicator-a 11y - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Accessibility settings
lt: Prieinamumo nustatymai

en: The %s program is required for this action, but it was not found.
lt: Šiam veiksmui atlikti reikia %s programos, bet ji nerasta.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: User Interface Scale
lt: Naudotojo sąsajos mastelis

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

en: On-Screen Keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: Screen Reader
lt: Ekrano skaitlys

en: Screen Magnifier
lt: Ekrano didintuvas
