ayatana-indicator-a 11y - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Accessibility settings
uk: Налаштування доступності

en: The %s program is required for this action, but it was not found.
uk: Для цієї дії потрібна програма %s, але вона відсутня.

en: Warning
uk: Попередження

en: User Interface Scale
uk: Масштаб інтерфейсу

en: High Contrast
uk: Високий контраст

en: On-Screen Keyboard
uk: Екранна клавіатура

en: Screen Reader
uk: Читач з екрану

en: Screen Magnifier
uk: Збільшувач екрана
