ayatana-indicator-a 11y - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: Accessibility settings
ca: Configuració d'accessibilitat

en: High Contrast
ca: Alt contrast

en: On-Screen Keyboard
ca: Teclat en pantalla

en: Screen Reader
ca: Lector de pantalla
