ayatana-indicator-a 11y - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

en: Accessibility settings
hr: Postavke pristupačnosti

en: The %s program is required for this action, but it was not found.
hr: Za ovu radnju je potreban program %s, ali nije pronađen.

en: Warning
hr: Upozorenje

en: User Interface Scale
hr: Skala korisničkog sučelja

en: High Contrast
hr: Visoki kontrast

en: On-Screen Keyboard
hr: Ekranska tipkovnica

en: Screen Reader
hr: Čitač ekrana

en: Screen Magnifier
hr: Povećalo ekrana
