ayatana-indicator-a 11y - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Accessibility settings
pt: Configurações de acessibilidade

en: The %s program is required for this action, but it was not found.
pt: O programa %s é necessário para esta ação, mas não foi encontrado.

en: Warning
pt: Aviso

en: User Interface Scale
pt: Escala de Interface do Usuário

en: High Contrast
pt: Alto contraste

en: On-Screen Keyboard
pt: Teclado no ecrã

en: Screen Reader
pt: Leitor de ecrã

en: Screen Magnifier
pt: Lupa de tela
