indicator-datetime - en to ru translation catalogue (11 entries)

note: add the 'Add Event…' menuitem
en: Add Event…
ru: Добавить событие…

en: Clock
ru: Часы

en: Time and Date Settings…
ru: Настройки даты и времени…

en: Date and Time
ru: Дата и время

en: Time & date settings, quick calendar access
ru: Настройки времени и даты, быстрый доступ к календарю

en: Time and Date
ru: Время и дата

en: %s (has alarms)
ru: %s (есть будильник)

en: Alarm %s
ru: Будильник %s

en: Event %s
ru: Событие %s

en: OK
ru: О.К.

en: Snooze
ru: Повторять
