indicator-datetime - en to hu translation catalogue (8 entries)

note: add the 'Add Event…' menuitem
en: Add Event…
hu: Esemény hozzáadása…

en: Clock
hu: Óra

en: Time and Date Settings…
hu: Idő és dátum beállítások…

en: Date and Time
hu: Dátum és idő

en: Time and Date
hu: Idő és dátum

en: %s (has alarms)
hu: %s (riasztásokkal rendelkezik)

en: Alarm %s
hu: %s riasztás

en: Snooze
hu: Szundi
