indicator-datetime - en to tr translation catalogue (11 entries)

note: add the 'Add Event…' menuitem
en: Add Event…
tr: Etkinlik Ekle…

en: Clock
tr: Saat

en: Time and Date Settings…
tr: Saat ve Tarih Ayarları…

en: Date and Time
tr: Tarih ve Saat

en: Time & date settings, quick calendar access
tr: Saat ve tarih ayarları, hızlı takvim erişimi

en: Time and Date
tr: Saat ve Tarih

en: %s (has alarms)
tr: %s (alarmları var)

en: Alarm %s
tr: %s alarmı

en: Event %s
tr: %s etkinliği

en: OK
tr: Tamam

en: Snooze
tr: Ertele
