indicator-datetime - en to pl translation catalogue (9 entries)

note: add the 'Add Event…' menuitem
en: Add Event…
pl: Dodaj wydarzenie…

en: Clock
pl: Zegar

en: Time and Date Settings…
pl: Ustawienia czasu i daty…

en: Date and Time
pl: Data i godzina

en: Time & date settings, quick calendar access
pl: Ustawienia godziny i daty, szybki dostęp do kalendarza

en: Time and Date
pl: Data i godzina

en: %s (has alarms)
pl: %s (ma alarmy)

en: Event %s
pl: Wydarzenie %s

en: Snooze
pl: Drzemka
