indicator-datetime - en to sv translation catalogue (10 entries)

note: add the 'Add Event…' menuitem
en: Add Event…
sv: Lägg till händelse…

en: Clock
sv: Klocka

en: Time and Date Settings…
sv: Tid- & datuminställningar…

en: Date and Time
sv: Datum och tid

en: Time & date settings, quick calendar access
sv: Tid- & datuminställningar, snabb kalenderåtkomst

en: Time and Date
sv: Tid och datum

en: %s (has alarms)
sv: %s (har alarm)

note: * strftime(3) format for abbreviated weekday, hours, minutes in a 12h locale; e.g. Wed, 2:00 PM
en: %a, %l:%M %p
sv: %a, %H:%M

en: Event %s
sv: Evenemang %s

en: Snooze
sv: Somna in
