indicator-datetime - en to nb translation catalogue (8 entries)

note: add the 'Add Event…' menuitem
en: Add Event…
nb: Legg til hendelse…

en: Clock
nb: Klokke

en: Time and Date Settings…
nb: Tids- og dato-innstillinger…

en: Date and Time
nb: Dato og tid

en: Time & date settings, quick calendar access
nb: Tid- og datoinnstillinger, hurtigtilgang for kalender

en: Time and Date
nb: Angi dato og klokkeslett

en: %s (has alarms)
nb: %s (har alarmer)

en: Snooze
nb: Slumre
