indicator-session - en to af translation catalogue (43 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
af: Onderdruk die dialoog aksies bevestig: afmeld, herlaai of afskakel

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
af: Of die vertoon, aldan nie van die opwip-dialoë vir: afmeld, herlaai en afskakel.

en: Remove the Log Out item from the session menu
af: Verwyder die Afmeld item van die sessie-kieslys

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
af: Deaktiveer die uitteken knoppie in sessie-kieslys.

en: Remove the Restart item from the session menu.
af: Verwyder die Herlaai item uit die sessie-kieslys.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
af: Onderdruk die herbegin knoppie in die sessie-kieslys.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
af: Verwyder die afskakel item uit die sessie-kieslys.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
af: Verwyder die afmeld knoppie uit die sessie-kieslys.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
af: Stelsel, %s

en: System
af: Stelsel

en: Guest
af: Gas-gebruiker

en: About This Computer
af: Aangaande Hierdie Rekenaar

en: Report a Bug…
af: Rapporteer 'n Fout…

en: System Settings…
af: Instellings vir Stelsel…

en: Online Accounts…
af: Aanlyn Rekeninge…

en: Start Screen Saver
af: Begin Skermbeskermer

en: Switch Account…
af: Wissel Rekening…

en: Switch Account
af: Wissel Rekening

en: Lock/Switch Account…
af: Grendel/Wissel Rekening…

en: Lock/Switch Account
af: Grendel/Wissel Rekening

en: Lock
af: Grendel

en: Guest Session
af: Gas-gebruiker Sessie

en: Log Out…
af: Meld Af…

en: Log Out
af: Meld Af

en: Suspend
af: Opskort

en: Hibernate
af: Hiberneer

en: Restart…
af: Herbegin…

en: Restart
af: Herbegin

en: Shut Down…
af: Sluit Af…

en: Shut Down
af: Sluit Af

en: Warning
af: Waarskuwing

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
af: Die bedryfstelsel se fout opspoorder benodig 'n webblaaier
    
    
    Die Ayatana Sessie Indikator kon geen webblaaier
    op jou rekenaar vind nie.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
af: Is u seker, u wil alle programme sluit en dan afmeld?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
af: Sommige sagteware opdaterings sal nie werk voordat die rekenaar herlaai is.

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
af: Is u seker u wil alle programme sluit en die rekenaar herlaai?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
af: Is u seker u wil alle programme sluit en die rekenaar afskakel?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
af: Die XFCE gebruikers handleiding benodig 'n webblaaier
    
    Die Ayatana Sessie Indikator kon geen webblaaier
    op jou rekenaar vind nie.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
af: Die Ayatana Sessie Indikator kan nie die tafelrekenaar se 
    huidige gebruikershandleiding of hulpsentrum vertoon nie.
    
    Rapporteeer asseblief by die ontwikkelaars:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
af: Om inligting aangaande %s te vertoon, 
    benodig 'n webblaaier.
    
    Die Ayatana Sessie Indikator kon geen webblaaier
    op jou rekenaar vind nie.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
af: Die Ayatana Sessie Indikator ondersteun nie die aktivering van die
    stelsel instellings vir jou tafel rekenaar se omgewing nie.
    
    Rapporteer asseblief by die ontwikkelaars:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
af: Die Ayatana Sessie Indikator ondersteun nie wysigings van die
    wagwoord vir jou tafel rekenaar se omgewing nie.
    
    Rapporteer asseblief by die ontwikkelaars:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
af: Die Ayatana Sessie Indikator vertoon nog nie die inligting
    aangaande jou tafelrekenaar se omgewing nie.
    
    Rapporteer asseblief by die ontwikkelaars:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
