indicator-session - en to an translation catalogue (17 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
an: Borra lo dialogo ta confirmar l'accion de trancar sesion, reiniciar y amortar.

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
an: Tria si s'amostran u no dialogos de confirmacion ta desenchegar-se, reiniciar u trancar sesion.

en: Remove the Log Out item from the session menu
an: Borra la opción «Trancar» sesión d'o menú de sesión

en: Guest
an: Convidau

en: System Settings…
an: Configuracion d'o sistema…

en: Guest Session
an: Sesión de convidau

en: Log Out…
an: Trancar sesion…

en: Log Out
an: Trancar sesión

en: Suspend
an: Suspender

en: Hibernate
an: Hibernar

en: Restart…
an: Reiniciar…

en: Restart
an: Reiniciar

en: Shut Down…
an: Amortar…

en: Shut Down
an: Amortar

en: Cancel
an: Cancelar

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
an: ¿De seguras que quiere trancar totz os programas y reiniciar l'equipo?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
an: ¿De seguras que quiere trancar totz os programas y amortar l'equipo?
