indicator-session - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
ast: Suprimir la ventana de confirmación al zarrar sesión, reaniciar y apagar.

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
ast: Si amosar o non los diálogos de confirmación pa zarrar sesión, reaniciar y apagar.

en: Remove the Log Out item from the session menu
ast: Quitar la opción Zarrar sesión del menú de sesión

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
ast: Fai que'l botón de zarrar nun apaeza nel menú de sesión.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
ast: Fai que'l botón de reaniciar nun apaeza nel menú de sesión.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
ast: Fai que'l botón d'apagar nun apaeza nel menú de sesión.

en: Guest
ast: Invitáu

en: System Settings…
ast: Configuración del sistema…

en: Online Accounts…
ast: Cuentes en llinia…

en: Guest Session
ast: Sesión d'invitáu

en: Log Out…
ast: Zarrar sesión…

en: Log Out
ast: Zarrar sesión

en: Suspend
ast: Suspender

en: Hibernate
ast: Ivernar

en: Restart…
ast: Reaniciar…

en: Restart
ast: Reaniciar

en: Shut Down…
ast: Apagar…

en: Shut Down
ast: Apagar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ast: ¿Daveres que quies zarrar tolos programes y reaniciar l'equipu?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ast: ¿Daveres que quies zarrar tolos programes y apagar l'equipu?
