indicator-session - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
az: İclası bağlama, yenidən başlatma və sistemi söndürmə dialoqunu gizlət

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
az: İclas bağlama, yenidən başladma və sistem söndürmə zamanı təsdiq dialoqlarının göstərilib göstərilməməsi

en: Remove the Log Out item from the session menu
az: İclas menyusundan İclasdan Çıxış düyməsini sil

en: Guest Session
az: Qonaq İclası

en: Log Out…
az: İclası Bağla…

en: Log Out
az: İclası Bağla

en: Suspend
az: Gözlət

en: Hibernate
az: Mürgülə

en: Restart…
az: Yenidən Başlad…

en: Restart
az: Yenidən başlat

en: Shut Down…
az: Sistemi Söndür…

en: Shut Down
az: Sistemi Söndür

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
az: Siz əminsiniz ki bütün proqramları bağlayıb kompyuteri yenidən başlamasını istəyirsiz?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
az: Siz əminsiniz ki bütün proqramları bağlayıb sistemi söndürmək istəyirsiz?
