indicator-session - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
be: Прабраць дыялог падцьверджаньня выхаду, рэстарту ці выключэньня сыстэмы

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
be: Ці паказваць дыялог пацверджання выхаду, рэстарту ці выключэння сістэмы.

en: Remove the Log Out item from the session menu
be: Выдаліць элемент «Выйсьці» з меню сеансу

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
be: Робіць так, што кнопка выхаду не адлюстроўвалася ў меню сеансу.

en: Remove the Restart item from the session menu.
be: Выдаліць пункт «Перазагрузіць» з меню сесіі.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
be: Робіць так, што кнопка перазагрузкі не адлюстроўваецца ў меню сеансу.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
be: Выдаліць пункт «Выключыць» з меню сесіі.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
be: Робіць так, што кнопка выключэння не адлюстроўваецца ў меню сеансу.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
be: Сістэма, %s

en: System
be: Сістэма

en: Guest
be: Госць

en: About This Computer
be: Аб гэтым кампутары

en: Report a Bug…
be: Паведаміць пра памылку…

en: System Settings…
be: Сістэмныя налады…

en: Online Accounts…
be: Сеткавыя конты…

en: Start Screen Saver
be: Запусціць застаўку

en: Switch Account…
be: Пераключыць конт…

en: Switch Account
be: Пераключыць конт

en: Lock/Switch Account…
be: Заблакаваць/пераключыць конт…

en: Lock/Switch Account
be: Заблакаваць/пераключыць конт

en: Lock
be: Заблакаваць

en: Guest Session
be: Гасьцявая сэсія

en: Log Out…
be: Завяршэнне сесіі…

en: Log Out
be: Завяршыць сэанс

en: Suspend
be: Прыпыніць

en: Hibernate
be: Усыпіць

en: Restart…
be: Перазагрука…

en: Restart
be: Перазапусьціць

en: Shut Down…
be: Выключэнне…

en: Shut Down
be: Выключыць

en: Warning
be: Папярэджанне

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
be: Трэкер хібаў аперацыйнай сістэмы даступны праз вэб-браўзер.
    
    Ayatana Session Indicator не змог знайсці які-небудзь вэб-браўзэр
    на вашым кампутары.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
be: Вы ўпэўненыя што жадаеце закрыць усе праграмы і выйсьці?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
be: Некаторыя абнаўленні не будуць ужытыя пакуль Вы не перазапусьціце кампутар.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
be: Вы ўпэўненыя што жадаеце зачыніць усе праграмы і перазапусьціць кампутар?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
be: Вы ўпэўненыя што жадаеце зачыніць усе праграмы і выключыць кампутар?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
be: Даведнік карыстальніка працоўнага асяроддзя XFCE
    даступны праз вэб-браўзер.
    
    Ayatana Session Indicator не змог знайсці які-небудзь вэб-браўзэр
    на вашым кампутары.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
be: Ayatana Session Indicator яшчэ не ведае, як паказаць
    даведнік карыстальніка ці цэнтр дапамогі дзейнага працоўнага асяроддзя.
    
    Калі ласка, паведаміце пра гэта распрацоўнікам на:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
be: Адлюставанне інфармацыі аб %s патрабуе
    вэб-браўзер.
    
    Ayatana Session Indicator не змог знайсці які-небудзь
    вэб-браўзэр на вашым кампутары.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
be: Ayatana Session Indicator не падтрымлівае запуск праграмы
    сістэмных налад для вашага працоўнага асяроддзя.
    
    Калі ласка, паведаміце пра гэта распрацоўнікам на:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
be: Ayatana Session Indicator не падтрымлівае змену пароля
    для вашага працоўнага асяроддзя.
    
    Калі ласка, паведаміце пра гэта распрацоўнікам на:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
be: Ayatana Session Indicator яшчэ не ведае, як паказаць
    інфармацыю аб дзейным працоўным асяроддзі.
    
    Калі ласка, паведаміце пра гэта распрацоўнікам на:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
