indicator-session - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
bg: Да не се показва диалог за потвърждение при излизане, рестартиране и изключване

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
bg: Да се показва ли диалог за потвърждение при излизане, рестартиране и изключване.

en: Remove the Log Out item from the session menu
bg: Премахване реда за излизане от системата

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
bg: Прави бутонът за излизане да не се показва в менюто.

en: Remove the Restart item from the session menu.
bg: Извадете елемента Рестартиране от менюто на сесията.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
bg: Прави бутонът за рестартиране да не се показва в менюто.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
bg: Премахнете елемента за изключване от менюто на сесията.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
bg: Прави бутонът за изключване да не се показва в менюто.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
bg: Система, %s

en: System
bg: Система

en: Guest
bg: Гост

en: About This Computer
bg: Относно Този Компютър

en: Desktop mode
bg: Десктоп режим

en: Report a Bug…
bg: Докладвайте за грешка…

en: System Settings…
bg: Системни Настройки…

en: Online Accounts…
bg: Активни Потребители…

en: Start Screen Saver
bg: Стартирай Екранен Предпазител

en: Switch Account…
bg: Смяна на потребител…

en: Switch Account
bg: Смяна на Потребител

en: Lock/Switch Account…
bg: Заключване/Смяна на Потребител…

en: Lock/Switch Account
bg: Заключване/Смяна на Потребител

en: Lock
bg: Заключване

en: Guest Session
bg: Гост

en: Log Out…
bg: Изход…

en: Log Out
bg: Излизане

en: Suspend
bg: Приспиване

en: Hibernate
bg: Дълбоко заспиване

en: Restart…
bg: Рестарт…

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Shut Down…
bg: Изключване…

en: Shut Down
bg: Изключване

en: Warning
bg: Предупреждение

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
bg: Сигурни ли сте, че искате да се затворят всички програми при изход?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
bg: Някои актуализации няма да бъдат приложени до следващия рестарт на компютъра.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
bg: Сигурни ли сте, че искате да се затворят всички програми и компютъра да се рестартира?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
bg: Сигурни ли сте, че искате да се затворят всички програми и компютъра да се изключи?

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
bg: Индикаторът за сесия Ayatana все още не поддържа извикване на 
    приложението за системни настройки за текущата ви работната среда.
    
    Моля, съобщете това на програмистите на адрес:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
bg: Индикаторът за сесия Ayatana не поддържа смяна на парола
    за вашата работна среда.
    
    Моля, съобщете това на програмистите на адрес:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
bg: Индикаторът за сесията Ayatana все още не знае как да се показва
    информация за работната среда, която се изпълнява в момента.
    
    Моля, съобщете това на програмистите на адрес:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
