indicator-session - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
bo: ཕྱིར་འཐེན་ངོས་འཛིན་བཀག་འགོག འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་པ་དང་སྒོ་རྒྱག་བཀོལ་སྤྱོད་གླེང་སྒྲོམ་མངོན་འཆར་བྱེད་པ

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
bo: ཕྱིར་འདོན་དང་འགོ་བསྐྱར་འཛུགས། སྒོ་རྒྱག་པའི་སྐབས་ངོས་འཛིན་གླེང་སྒྲོམ་མངོན་འཆར་བྱེད་དམ

en: Remove the Log Out item from the session menu
bo: ཕྱིར་འདོན་ལེ་ཚན་འདེམས་ཐོའི་ནང་ནས་བསུབ་པ

en: Guest Session
bo: སྐུ་མགྲོན་ལེ་ཚན

en: Log Out…
bo: ཕྱིར་འདོན་་་

en: Log Out
bo: ཕྱིར་འདོན

en: Suspend
bo: བཀལ་བ

en: Hibernate
bo: ངལ་གསོ

en: Restart…
bo: འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་་་

en: Restart
bo: འགོ་བསྐྱར་འཛུགས

en: Shut Down…
bo: སྒོ་རྒྱག་པ་་་

en: Shut Down
bo: སྒོ་རྒྱག་པ

en: Cancel
bo: རྩིས་མེད་གཏོང

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
bo: ཁྱོད་ཀྱིས་བྱ་རིམ་ཡོངས་རྫོགས་སྒོ་བརྒྱབ་ནས་རྩིས་འཁོར་འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་པ་གཏན་ཁེལ་ཡིན་ནམ?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
bo: ཁྱོད་ཀྱིས་བྱ་རིམ་ཡོངས་རྫོགས་སྒོ་རྒྱག་པ་དང་རྩིས་འཁོར་སྒོ་རྒྱག་པར་གཏན་ཁེལལ་ཡིན་ནམ？
