indicator-session - en to cs translation catalogue (70 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
cs: Potlačit dialogové okno pro potvrzení odhlášení, restartování a vypnutí

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
cs: Určuje, zda se mají či nemají zobrazovat potvrzující dialogová okna při odhlášení, restartování a vypnutí.

en: Remove the Log Out item from the session menu
cs: Odebrat položku Odhlásit z nabídky sezení

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
cs: Nezobrazí tlačítko odhlášení v nabídce sezení.

en: Remove the Restart item from the session menu.
cs: Odstranit položku Restartovat z nabídky sezení.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
cs: Způsobí to, že se nezobrazí tlačítko restart v nabídce sezení.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
cs: Odstranit položku Vypnout z nabídky sezení.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
cs: Způsobí to, že se nezobrazí tlačítko vypnutí v nabídce sezení.

en: Force the visibility of Restart item in the session menu
cs: Odstranit položku Restartovat z nabídky sezení

en: Makes it so that the restart shows in the session menu even in the environments where it should not show.
cs: Provede se takové nastavení, že tlačítko pro restart bude zobrazeno i v nabídce sezení ve kterém by se zobrazovat nemělo.

en: Determine the visibility of the User's real name on the panel
cs: Určete viditelnost skutečného jména uživatele na panelu

en: Allow for the Removal of the users name from the panel
cs: Povolit odstranění jména uživatele z panelu

en: Show the list of users
cs: Zobrazit seznam uživatelů

en: Allow for the user list to be hidden by the user.
cs: Povolit, aby uživatel skryl seznam uživatelů.

en: Show device info item
cs: Zobrazit položku informace o zařízení

en: Show the device information menu item.
cs: Zobrazit informace o zařízení v menu.

en: Show desktop help item
cs: Zobrazit položku nápovědy k ploše

en: Show the desktop environment help menu item.
cs: Zobrazit položku nápovědy k pracovnímu prostředí.

en: Show distro help item
cs: Zobrazit položku nápovědy distribuce

en: Show the distribution help menu item.
cs: Zobrazit položku menu nápovědy k distribuci.

en: Show bug report item
cs: Zobrazit položku pro hlášení chyb

en: Show the bug report menu item.
cs: Zobrazit pololožku menu pro hlášení chyb.

en: Show custom item
cs: Zobrazit vlastní položku

en: Show the custom menu item.
cs: Zobrazit vlastní položku menu.

en: Custom item label
cs: Popisek vlastní položky

en: The label of the custom menu item.
cs: Popisek vlastní položky menu.

en: Custom item URI
cs: Adresa URI vlastní položky

en: The location the custom menu item should open.
cs: Umístění které má vlastní položka otevřít.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
cs: Systém, %s

en: System
cs: Systém

en: Session management, status and user switching
cs: Správa relací, stav a přepínání uživatelů

en: Guest
cs: Host

en: About This Device…
cs: O tomto zařízení…

en: About This Computer
cs: O tomto počítači

en: About Ubuntu Touch…
cs: O Ubuntu Touch…

en: %s Help…
cs: %s Nápověda k…

en: About UBports Foundation…
cs: O nadaci UBports…

en: Desktop mode
cs: Desktopový režim

en: Report a Bug…
cs: Nahlásit chybu…

en: System Settings…
cs: Nastavení systému…

en: Online Accounts…
cs: On-line účty…

en: Start Screen Saver
cs: Spustit šetřič obrazovky

en: Switch Account…
cs: Přepnout uživatele…

en: Switch Account
cs: Přepnout uživatele

en: Lock/Switch Account…
cs: Uzamknout/přepnout uživatele…

en: Lock/Switch Account
cs: Uzamknout/přepnout uživatele

en: Lock
cs: Uzamknout sezení

en: Guest Session
cs: Sezení hosta

en: Log Out…
cs: Odhlásit…

en: Log Out
cs: Odhlásit

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Restart…
cs: Restartovat…

en: Restart
cs: Restartovat

en: Shut Down…
cs: Vypnout…

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Suspend Remote Session
cs: Pozastavit vzdálené sezení

en: Warning
cs: Varování

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
cs: Pro přístup k systém pro správu hlášení chyb pro operační systém
    je třeba webového prohlížeče.
    
    Ayatana indikátor sezení na počítači nenalezl žádný
    webový prohlížeč.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a odhlásit se?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
cs: Některé aktualizace softwaru budou uplatněny až po restartu počítače.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a restartovat počítač?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a vypnout počítač?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
cs: Pro přístup k uživatelské příručce prostředí XFCE
    je třeba webového prohlížeče.
    
    Ayatana indikátor sezení na počítači nenalezl žádný
    webový prohlížeč.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
cs: Ayatana indikátoru sezení není známo, jak zobrazit uživatelskou
    příručku nebo centrum nápovědy nyní spuštěného prostředí.
    
    Prosíme nahlaste to vývojářům na:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
cs: Pro zobrazení informací o %s je třeba webového
    prohlížeče.
    
    Ayatana indikátor sezení na počítači nenalezl žádný
    webový prohlížeč.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
cs: Ayatana indikátor sezení zatím nepodporuje vyvolání aplikace pro
    nastavení systému ve vašem desktopovém prostředí.
    
    Prosíme nahlaste to vývojářům na:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
cs: Ayatana indikátor sezení zatím nepodporuje změnu hesla ve vašem
    desktopovém prostředí.
    
    Prosíme nahlaste to vývojářům na:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
cs: Ayatana indikátor sezení zatím neví, jak zobrazit informace o právě
    spuštěném desktopovém prostředí.
    
    Prosíme nahlaste to vývojářům na:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
