indicator-session - en to csb translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
csb: Przepùszczanié dialogòwegò òkna pòcwierdzenia dzejniô wëlogòwaniô, zrëszaniô znowa ë wéłączaniô

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
csb: Wëskrzënianié abò ni  dialogòwegò òkna pòcwierdzenia dzejniô wëlogòwaniô, zrëszaniô znowa ë wéłączaniô

en: Remove the Log Out item from the session menu
csb: Rëmôj Wëlogùje z menu sesëji

en: Guest Session
csb: Gòscnô sesëjô

en: Log Out…
csb: Wëlogòwanié…

en: Log Out
csb: Wëlogùje

en: Suspend
csb: Zawieszë

en: Hibernate
csb: Hibernëje

en: Restart…
csb: Zrëszanié znowa…

en: Restart
csb: Zrëszë znowa

en: Shut Down…
csb: Wëłączanié…

en: Shut Down
csb: Wëłączë

en: Cancel
csb: Òprzestóń

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
csb: Chcesz na gwës zamknąc wszëtczé programë ë zrëszëc kòmpùtr znowa?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
csb: Chcesz na gwës zamknąc wszëtczé programë ë wëłączëc kòmpùtr?
