indicator-session - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
eu: Ez konfirmazio-leihorik erakutsi saioa amaitzeko, berrabiarazteko edo itzaltzeko.

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
eu: Konfirmazio-leihorik erakutsiko den saioa amaitzeko, berrabiarazteko edo itzaltzeko.

en: Remove the Log Out item from the session menu
eu: Kendu 'Amaitu saioa...' aukera saioaren menutik

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
eu: Ez erakutsi saioa amaitzeko  botoia saioaren menuan.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
eu: Ez erakutsi berrabiarazteko botoia saioaren menuan.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
eu: Ez erakutsi itzali botoia saioaren menuan.

en: Guest
eu: Gonbidatua

en: System Settings…
eu: Sistema ezarpenak…

en: Online Accounts…
eu: Lineako kontuak…

en: Guest Session
eu: Gonbidatu-saioa

en: Log Out…
eu: Amaitu saioa…

en: Log Out
eu: Amaitu saioa

en: Suspend
eu: Eseki

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Restart…
eu: Berrabiarazi…

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Shut Down…
eu: Itzali…

en: Shut Down
eu: Itzali

en: Cancel
eu: Utzi

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
eu: Ziur programa guztiak itxi eta ordenagailua berrabiarazi nahi duzula?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
eu: Ziur programa guztiak itxi eta ordenagailua itzali nahi duzula?
