indicator-session - en to gd translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
gd: Mùch a' co-abairt son dearbhadh gnìomh log a-mach, ath-tòisich agus dùin sìos

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
gd: Foillsich no falaich?co-abairt son dearbhadh gnìomh log a-mach, ath-tòisich agus dùin sìos.

en: Remove the Log Out item from the session menu
gd: Gluais a ni Log a-mach bhon Clàr-iùil an t-seisein

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
gd: Dèan e mar nach nochd am putan log a-mach anns a'chlar-iùil an t-seisean.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
gd: Dèan e mar nach nochd am putan ath-thòisich anns a'chlar-iùil an t-seisean.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
gd: Dèan e mar nach nochd am putan dùin-sios anns a'chlar-iùil an t-seisean.

en: Guest
gd: Aoigh

en: System Settings…
gd: Suidheachaidhean Siostam…

en: Online Accounts…
gd: Cunntasan Air Loidhne…

en: Guest Session
gd: Seisean Aoigheachd

en: Log Out…
gd: Log a-mach…

en: Log Out
gd: Log a-mach

en: Suspend
gd: Cuir air thaobh

en: Hibernate
gd: Cadal-gheamhraidh

en: Restart…
gd: Ath-tòisich…

en: Restart
gd: Ath-tòisich

en: Shut Down…
gd: Dùin Sìos…

en: Shut Down
gd: Dùin sìos

en: Cancel
gd: Sguir

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
gd: Cinnteach gu bheil thu ag iarraidh dùnadh na prògraman gu lèir agus  ath-thòiseachadh a choimpiutair?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
gd: Cinnteach gu bheil thu ag iarraidh dùnadh na prògraman gu lèir agus dùinadh sìos a choimpiutair?
