indicator-session - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
gl: Agocha-lo diálogo para confirma-lo peche da sesión, reinicio e apagado

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
gl: Amosar ou non os diálogos da confirmación para pechar sesión, reiniciar e apagar.

en: Remove the Log Out item from the session menu
gl: Risca-la opción «Pechar sesión» do menú da sesión

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
gl: Fai que o botón de pechar sesión non apareza no menú da sesión.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
gl: Fai que o botón de reiniciar non apareza no menú da sesión.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
gl: Fai que o botón de apagar non apareza no menú da sesión.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
gl: Sistema, %s

en: System
gl: Sistema

en: Guest
gl: Convidado

en: About This Computer
gl: Acerca deste computador

en: Report a Bug…
gl: Informar dun erro…

en: System Settings…
gl: Axustes do sistema…

en: Online Accounts…
gl: Contas en liña…

en: Start Screen Saver
gl: Inicia-lo salvapantallas

en: Switch Account…
gl: Trocar de conta…

en: Switch Account
gl: Trocar de conta

en: Lock/Switch Account…
gl: Bloquear/Trocar de conta…

en: Lock/Switch Account
gl: Bloquear/Trocar de conta

en: Lock
gl: Bloquear

en: Guest Session
gl: Sesión de convidado

en: Log Out…
gl: Pechar sesión…

en: Log Out
gl: Pechar sesión

en: Suspend
gl: Suspender

en: Hibernate
gl: Hibernar

en: Restart…
gl: Reiniciar…

en: Restart
gl: Reiniciar

en: Shut Down…
gl: Apagar…

en: Shut Down
gl: Apagar

en: Warning
gl: Alerta

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
gl: Para abri-lo sitio de seguemento dos erros do sistema operativo,
    é precisado contar cun navigador web.
    
    O menú das sesións do Ayatana non puido atopar ningún
    navigador web no computador.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
gl: Está na seguranza de que desexa pechar tódolos programas e saír da conta?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
gl: Algunhas actualización do software non se aplicarán até que o computador se reinicie.

en: Cancel
gl: Desbotar

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
gl: Está na seguranza de que desexa pechar tódolos programas e reinicia-lo computador?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
gl: Está na seguranza de que desexa pechar tódolos programas e apaga-lo computador?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
gl: Para acceder ó guieiro de usuario do escritorio XFCE, é precisado
    contar cun navigador web.
    
    O menú das sesións do Ayatana non puido atopar ningún
    navigador web no computador.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
gl: O menú das sesións do Ayatana non sabe aínda de que xeito amosa-lo
    guieiro de usuario ou o centro de axuda da contorna en execución.
    
    Informe deste erro ós desenvolvedores:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
gl: É precisado contar cun navigador web para amosar
    información sobre %s.
    
    O menú das sesións do Ayatana non puido atopar ningún
    navigador web no computador.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
gl: O menú das sesións do Ayatana aínda non admite o programa
    dos axustes desta contorna de escritorio.
    
    Informe deste erro ós desenvolvedores:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
gl: O menú das sesións do Ayatana aínda non admite mudanzas do contrasinal para a súa contorna de escritorio.
    
    Informe deste erro ós desenvolvedores:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
gl: O menú das sesións do Ayatana non sabe aínda de que xeito amosa-la información da contorna de escritorio.
    
    Informe deste erro ós desenvolvedores:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
