indicator-session - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
hr: Sakrij dijalog za potvrdu odjave, ponovnog pokretanja i isključivanja

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
hr: Treba li prikazati dijalog za potvrdu odjave, ponovnog pokretanja i isključivanja računala.

en: Remove the Log Out item from the session menu
hr: Ukloni stavku "Odjava" iz izbornika

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
hr: Skriva tipku odjave u izborniku prijave.

en: Remove the Restart item from the session menu.
hr: Ukloni tipku za ponovno pokretanje iz izbornika sesije.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
hr: Skriva tipku ponovnog pokretanja u izborniku prijave.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
hr: Ukloni tipku za isključivanje iz izbornika sesije.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
hr: Skriva tipku isključivanja u izborniku prijave.

en: Force the visibility of Restart item in the session menu
hr: Prisili vidljivost elementa „Pokreni” u izborniku sesije

en: Makes it so that the restart shows in the session menu even in the environments where it should not show.
hr: Ponovo prikazuje pokretanje u izborniku sesije čak i u okruženjima u kojima se ne bi trebalo prikazivati.

en: Determine the visibility of the User's real name on the panel
hr: Odredi vidljivost pravog imena korisnika na ploči

en: Allow for the Removal of the users name from the panel
hr: Dozvoli uklanjanje korisničkog imena s ploče

en: Show the list of users
hr: Prikaži popis korisnika

en: Allow for the user list to be hidden by the user.
hr: Dozvoli korisniku da sakrije popis korisnika.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
hr: Sustav, %s

en: System
hr: Sustav

en: Session management, status and user switching
hr: Upravljanje sesijama, stanje i mijenjanje korisnika

en: Guest
hr: Gost

en: About This Device…
hr: O ovom uređaju …

en: About This Computer
hr: O ovom računalu

en: About Ubuntu Touch…
hr: Informacije o Ubuntu Touch …

en: %s Help…
hr: %s pomoć …

en: About UBports Foundation…
hr: Informacije o UBports Foundation …

en: Desktop mode
hr: Modus radne površine

en: Report a Bug…
hr: Prijavi grešku …

en: System Settings…
hr: Postavke sustava …

en: Online Accounts…
hr: Internetski računi …

en: Start Screen Saver
hr: Pokreni zaštitu ekrana

en: Switch Account…
hr: Promijeni račun …

en: Switch Account
hr: Promijeni račun

en: Lock/Switch Account…
hr: Zaključaj/promijeni račun …

en: Lock/Switch Account
hr: Zaključaj/promijeni račun

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Guest Session
hr: Sesija gosta

en: Log Out…
hr: Odjava …

en: Log Out
hr: Odjava

en: Suspend
hr: Odgodi

en: Hibernate
hr: Zamrzni

en: Restart…
hr: Pokreni ponovo …

en: Restart
hr: Pokreni ponovo

en: Shut Down…
hr: Isključi …

en: Shut Down
hr: Isključi

en: Warning
hr: Upozorenje

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
hr: Programu za praćenje grešaka operacijskog sustava treba pristupiti s
    web-preglednikom.
    
    Ayatanov indikator sesije nije mogao pronaći niti jednog
    web-preglednika na računalu.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
hr: Sigurno želiš zatvoriti sve programe i odjaviti se?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
hr: Neke nadogradnje se neće primijeniti sve dok se računalo ponovo ne pokrene.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
hr: Sigurno želiš zatvoriti sve programe i ponovo pokrenuti računalo?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
hr: Sigurno želiš zatvoriti sve programe i isključiti računalo?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
hr: Korisničkom priručniku XFCE radne površine treba pristupiti s
    web-preglednikom.
    
    Ayatanov indikator sesije nije mogao pronaći niti jednog
    web-preglednika na računalu.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
hr: Ayatanov indikator sesije još ne zna, kako prikazati korisnički
    priručnik ili centar pomoći trenutačno pokrenutog okruženja.
    
    Prijavi ovo razvijateljima:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
hr: Za prikaz informacija na %s potreban je
    web-preglednik.
    
    Ayatanov indikator sesije nije mogao pronaći niti jednog
    web-preglednika na računalu.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
hr: Ayatanov indikator sesije ne podržava pokretanje programa za
    postavke sustava tvog okruženja – još ne.
    
    Prijavi ovo razvijateljima:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
hr: Ayatanov indikator sesije ne podržava mijenjanje lozinke
    za tvoje okruženje – još ne.
    
    Prijavi ovo razvijateljima:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
hr: Ayatanov indikator sesije još ne zna, kako prikazati informacije
    trenutačno pokrenutog okruženja.
    
    Prijavi ovo razvijateljima:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
