indicator-session - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
hy: Ցույց չտալ ելքի հաստատման, վերագործարկի և աշխատանքի ավարտի երկխոսությունը

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
hy: Ցույց տալ արդյոք ելքի հաստատման, վերագործարկի և աշխատանքի ավարտի երկխոսությունը։

en: Remove the Log Out item from the session menu
hy: Ընտրացանկից հեռացնել «Ավարտել նիստը» տողը

en: Guest Session
hy: Հյուրական նիստ

en: Log Out…
hy: Ելք…

en: Log Out
hy: Ելք

en: Suspend
hy: Ընդհատել

en: Hibernate
hy: Ննջել

en: Restart…
hy: Վերագործարկ…

en: Restart
hy: Վերագործարկ

en: Shut Down…
hy: Անջատել…

en: Shut Down
hy: Անջատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
hy: Դուք իրո՞ք կամենում եք փակել բոլոր ծրագրերը և վերագործարկել համակարգիչը։

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
hy: Դուք իրո՞ք կամենում եք փակել բոլոր ծրագրերը և անջատել համակարգիչը։
