indicator-session - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
kk: Компьютерді сөндіруге немесе қайта жүктеуге жіберген кезде растау диалогын көрсетпеу

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
kk: Компьютерді сөндіруге немесе қайта жүктеуге жіберген кезде растау диалогын көрсету қажет пе.

en: Remove the Log Out item from the session menu
kk: Сеанстар мәзірінен "Сеанстан шығу" жолын алып тастау

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
kk: Сеанстар мәзірінен "Сеанстан шығу" жолын алып тастауға мүмкіндік береді.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
kk: Сеанстар мәзірінен "Қайта жүктеу" жолын алып тастауға мүмкіндік береді.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
kk: Сеанстар мәзірінен "Сөндіру" жолын алып тастауға мүмкіндік береді.

en: Guest
kk: Қонақ

en: System Settings…
kk: Жүйе баптаулары…

en: Online Accounts…
kk: Онлайн/желілік тіркемелері…

en: Guest Session
kk: Қонақты сеанс

en: Log Out…
kk: Сеанстан шығу…

en: Log Out
kk: Сеанстан шығу

en: Suspend
kk: Қалғу

en: Hibernate
kk: Ұйықтау

en: Restart…
kk: Қайта жүктеу…

en: Restart
kk: Қайта жүктеу

en: Shut Down…
kk: Сөндіру…

en: Shut Down
kk: Сөндіру

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
kk: Барлық бағдарламаларды жауып, компьютеріңізді қайта жүктеуді қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
kk: Барлық бағдарламаларды жауып, компьютеріңізді сөндіруді қалайсыз ба?
