indicator-session - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
km: កុំបង្ហាញសំណួរបញ្ជាក់នៅពេល ចេញពីប្រព័ន្ធ, បើកម៉ាស៊ីនឡើងវិញ និង បិទម៉ាស៊ីន

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
km: បង្ហាញសំណួរបញ្ជាក់នៅពេល ចេញពីប្រព័ន្ធ, បើកម៉ាស៊ីនឡើងវិញ និង បិទម៉ាស៊ីន ឬក៏អត់ ។

en: Remove the Log Out item from the session menu
km: លុបប៊ូតុង"ចេញពីប្រព័ន្ធ"ពីបញ្ជីវគ្គ

en: Guest Session
km: វគ្គភ្ញៀវ

en: Log Out…
km: ចេញពីប្រព័ន្ធ…

en: Log Out
km: ចេញពីប្រព័ន្ធ

en: Suspend
km: ដេក

en: Hibernate
km: ដេកយូរ

en: Restart…
km: បើកម៉ាស៊ីនឡើងវិញ…

en: Restart
km: បើកម៉ាស៊ីនឡើងវិញ

en: Shut Down…
km: បិទម៉ាស៊ីន…

en: Shut Down
km: បិទម៉ាស៊ីន

en: Cancel
km: បោះ​បង់

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
km: តើអ្នកពិតជាចង់បិទកម្មវិធីទាំងអស់ រួចបើកម៉ាស៊ីនឡើងវិញមែនទេ ?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
km: តើអ្នកពិតជាចង់បិទកម្មវិធីទាំងអស់ រួចបិទម៉ាស៊ីនមែនទេ ?
