indicator-session - en to lb translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
lb: Keng Bestätegung weise fir de Computer nei ze starten, auszemaachen an ofzemellen

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
lb: D'Bestätegungsfënster weise fir de Computer nei ze starten, auszemaachen an ofzemellen.

en: Remove the Log Out item from the session menu
lb: Den Element "Ofmellen" aus dem Sessiounsmenü ewechmaachen

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
lb: Mécht dass de Knäppchen "Ofmellen" net am Sessiounsmenü opdaucht.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
lb: Mécht dass de Knäppchen "Nei starten" net am Sessiounsmenü opdaucht.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
lb: Mécht dass de Knäppchen "Ausmaachen" net am Sessiounsmenü opdaucht.

en: Guest
lb: Gaascht

en: System Settings…
lb: Systemastellungen…

en: Online Accounts…
lb: Online-Konten…

en: Guest Session
lb: Gaaschtsessioun

en: Log Out…
lb: Ofmellen…

en: Log Out
lb: Ofmellen

en: Suspend
lb: Schlofmodus

en: Hibernate
lb: Wanterschlof

en: Restart…
lb: Nei starten…

en: Restart
lb: Nei starten

en: Shut Down…
lb: Ausmaachen…

en: Shut Down
lb: Ausmaachen

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lb: Wëllt Dir wierklech all Programmer zoumaachen an de Computer nei starten?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
lb: Wëllt Dir wierklech all Programmer zoumaachen an de Computer ausmaachen?
