indicator-session - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
lt: Nerodyti dialogo lango, skirto patvirtinti atsijungimo, paleidimo iš naujo ir išjungimo veiksmus

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
lt: Rodyti ar nerodyti patvirtinimo dialogo langą, skirtą atsijungimo, paleidimo iš naujo ir išjungimo veiksmams.

en: Remove the Log Out item from the session menu
lt: Pašalinti atsijungimo punktą iš seanso meniu

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
lt: Padaro taip, kad atsijungimo mygtukas nebūtų rodomas seanso meniu.

en: Remove the Restart item from the session menu.
lt: Pašalinti paleidimo iš naujo punktą iš seanso meniu.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
lt: Padaro taip, kad paleidimo iš naujo mygtukas nebūtų rodomas seanso meniu.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
lt: Pašalinti išjungimo punktą iš seanso meniu.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
lt: Padaro taip, kad išjungimo mygtukas nebūtų rodomas seanso meniu.

en: Force the visibility of Restart item in the session menu
lt: Priverstinai rodo paleidimo iš naujo punktą seanso meniu

en: Makes it so that the restart shows in the session menu even in the environments where it should not show.
lt: Padaro taip, kad paleidimas iš naujo seanso meniu būtų rodomas net tose aplinkose, kuriose jis neturėtų būti rodomas.

en: Determine the visibility of the User's real name on the panel
lt: Nustatyti, ar skydelyje matomas tikrasis naudotojo vardas

en: Allow for the Removal of the users name from the panel
lt: Leisti pašalinti naudotojo vardą iš skydelio

en: Show the list of users
lt: Rodyti naudotojų sąrašą

en: Allow for the user list to be hidden by the user.
lt: Leisti naudotojui paslėpti vartotojų sąrašą.

en: Show device info item
lt: Rodyti informacijos apie įrenginį punktą

en: Show the device information menu item.
lt: Rodyti meniu punktą su informacija apie įrenginį.

en: Show desktop help item
lt: Rodyti darbalaukio žinyno punktą

en: Show the desktop environment help menu item.
lt: Rodyti meniu punktą su darbalaukio aplinkos žinynu.

en: Show distro help item
lt: Rodyti platinamojo paketo žinyno punktą

en: Show the distribution help menu item.
lt: Rodyti meniu punktą su platinamojo paketo žinynu.

en: Show bug report item
lt: Rodyti pranešimo apie klaidą punktą

en: Show the bug report menu item.
lt: Rodyti meniu punktą su galimybe pranešti apie klaidą.

en: Show custom item
lt: Rodyti tinkintą punktą

en: Show the custom menu item.
lt: Rodyti tinkintą meniu punktą.

en: Custom item label
lt: Tinkinto punkto etiketė

en: The label of the custom menu item.
lt: Tinkinto meniu punkto etiketė.

en: Custom item URI
lt: Tinkinto punkto URI

en: The location the custom menu item should open.
lt: Vieta, kurią tinkintas meniu punktas turėtų atverti.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
lt: Sistema, %s

en: System
lt: Sistema

en: Session management, status and user switching
lt: Seanso valdymas, būsena ir naudotojų perjungimas

en: Guest
lt: Svečias

en: About This Device…
lt: Apie šį įrenginį…

en: About This Computer
lt: Apie šį kompiuterį

en: About Ubuntu Touch…
lt: Apie Ubuntu Touch…

en: %s Help…
lt: %s žinynas…

en: About UBports Foundation…
lt: Apie UBports Foundation…

en: Desktop mode
lt: Darbalaukio veiksena

en: Report a Bug…
lt: Pranešti apie klaidą…

en: System Settings…
lt: Sistemos nustatymai…

en: Online Accounts…
lt: Internetinės paskyros…

en: Start Screen Saver
lt: Paleisti ekrano užsklandą

en: Switch Account…
lt: Perjungti paskyrą…

en: Switch Account
lt: Perjungti paskyrą

en: Lock/Switch Account…
lt: Užrakinti/Perjungti paskyrą…

en: Lock/Switch Account
lt: Užrakinti/Perjungti paskyrą

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Guest Session
lt: Svečio seansas

en: Log Out…
lt: Atsijungti…

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Restart…
lt: Paleisti iš naujo…

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Shut Down…
lt: Išjungti…

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Suspend Remote Session
lt: Pristabdyti nuotolinį seansą

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
lt: Operacinės sistemos klaidų seklį galima pasiekti,
    naudojant saityno naršyklę.
    
    Ayatana seanso indikatoriui nepavyko jūsų kompiuteryje
    rasti jokios naršyklės.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
lt: Ar tikrai norite užverti visas programas ir atsijungti?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
lt: Kai kurie programų atnaujinimai nebus pritaikyti tol, kol kompiuteris nebus paleistas iš naujo.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lt: Ar tikrai norite užverti visas programas ir paleisti kompiuterį iš naujo?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
lt: Ar tikrai norite užverti visas programas ir išjungti kompiuterį?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
lt: XFCE darbalaukio naudotojo vadovą galima peržiūrėti,
    naudojant saityno naršyklę.
    
    Ayatana seanso indikatoriui nepavyko jūsų kompiuteryje
    rasti jokios naršyklės.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
lt: Ayatana seanso indikatorius kol kas nežino kaip rodyti
    šiuo metu paleistos darbalaukio aplinkos naudotojo vadovą ar pagalbos centrą.
    
    Prašome pranešti apie tai kūrėjams, adresu:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
lt: Rodant informaciją %s, reikia
    saityno naršyklės.
    
    Ayatana seanso indikatoriui nepavyko jūsų kompiuteryje
    rasti jokios naršyklės.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
lt: Ayatana seanso indikatorius kol kas nepalaiko jūsų darbalaukio aplinkos
    sistemos nustatymų programos iškvietimo.
    
    Prašome pranešti apie tai kūrėjams, adresu:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
lt: Ayatana seanso indikatorius kol kas nepalaiko slaptažodžio keitimo
    jūsų darbalaukio aplinkai.
    
    Prašome pranešti apie tai kūrėjams, adresu:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
lt: Ayatana seanso indikatorius kol kas nežino kaip rodyti 
    šiuo metu paleistos darbalaukio aplinkos informaciją.
    
    Prašome pranešti apie tai kūrėjams, adresu:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
