indicator-session - en to ms translation catalogue (40 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
ms: Sorokkan dialog untuk mengesahkan arahan log keluar, ulanghidup dan matikan

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
ms: Sama ada papar atau tidak dialog untuk mengesahkan arahan rekod keluar, mula semula dan matikan

en: Remove the Log Out item from the session menu
ms: Hapus item Log Out dari menu sesi.

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
ms: Jadikannya supaya butang daftar keluar tidak dipaparkan dalam menu sesi.

en: Remove the Restart item from the session menu.
ms: Keluarkan item Mula Semula dari sesi menu.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
ms: Jadikannya supaya butang mula semula tidak dipaparkan dalam menu sesi.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
ms: Keluarkan item tutup dari sesi menu.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
ms: Jadikannya supaya butang matikan tidak dipaparkan dalam menu sesi.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
ms: Sistem, %s

en: System
ms: Sistem

en: Guest
ms: Tetamu

en: About This Computer
ms: Mengenai Komputer Ini

en: Report a Bug…
ms: Repot Pincang…

en: System Settings…
ms: Tetapan Sistem…

en: Online Accounts…
ms: Akaun Atas Talian…

en: Start Screen Saver
ms: Aktifkan Penjimat Skrin

en: Switch Account…
ms: Tukar Akaun Pengguna Lain…

en: Switch Account
ms: Tukar Akaun Pengguna...

en: Lock/Switch Account…
ms: Kunci/Tukar Akaun Pengguna…

en: Lock/Switch Account
ms: Kunci/Tukar Akaun Pengguna

en: Lock
ms: Kunci

en: Guest Session
ms: Sesi Tamu

en: Log Out…
ms: Daftar Keluar…

en: Log Out
ms: Log Keluar

en: Suspend
ms: Tangguh

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Restart…
ms: Mula Semula…

en: Restart
ms: Mula Semula

en: Shut Down…
ms: Matikan…

en: Shut Down
ms: Matikan

en: Warning
ms: Amaran

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ms: Pengesan pincang sistem operasi perlu akses dengan
    pelayar.
    
    Ayatana Session indikator tidak dapat mencari pelayar
     didalam komputer ini .

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
ms: Apakah anda pasti ingin menutup semua program dan log keluar?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
ms: Beberapa kemaskini tidak dipasang hanya sehingga komputer dimulakan semula.

en: Cancel
ms: Batal

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ms: Apakah anda pasti ingin menutup semua program dan log keluar?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ms: Apakah anda pasti ingin menutup semua program dan matikan komputer?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ms: Panduan pengguna desktop XFCE perlu akses dengan
    pelayar.
    
    Ayatana Session Indikator tidak dapat mencari sebarang
    pelayar didalam komputer anda.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ms: Ayatana Session Indikator tidak tahu, cara paparkan
    panduan pengguna digunakan atau pusat bantuan
    
    Sila repot kepada pencipta aplikasi di:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ms: Paparan informasi di %s  memerlukan
    pelayar web.
    
    The Ayatana Session Indikator tidak dapat mencari sebarang pelayar
    web didalam komputer ini.
