indicator-session - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
my: အကောင့်မှထွက်ခြင်း၊ အစမှ ပြန်ဝင်ခြင်း နှင့် လုံးဝ ပိတ်ခြင်း တို့အတွက် သေချာအောင် မေးသော စာသားအား ပယ်ဖျောက်မည်

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
my: အကောင့်မှထွက်ခြင်း၊ အစမှ ပြန်ဝင်ခြင်း နှင့် လုံးဝ ပိတ်ခြင်း တို့အတွက် သေချာအောင် မေးသော စာသားအား ပယ်ဖျောက်ထားမည် သို့ မထားပါ

en: Remove the Log Out item from the session menu
my: အကောင့်မှထွက်ရန် ခလုတ်အား ကဏ္ဍစာရင်းမှ ဖယ်ရှားမည်

en: Guest Session
my: ဧည့်သည် ကဏ္ဍ

en: Log Out…
my: အကောင့်မှ ထွက်မည် …

en: Log Out
my: အကောင့်မှ ထွက်မည်

en: Suspend
my: ဆိုင်းငံ့ထားမည်

en: Hibernate
my: လက်ရှိ အခြေအနေတိုင်းမှတ်သား၍ အပြီးထွက်မည်

en: Restart…
my: အစမှ ပြန်ဖွင့်မည် …

en: Restart
my: အစမှ ပြန်ဖွင့်မည်

en: Shut Down…
my: လုံးဝ ပိတ်မည် …

en: Shut Down
my: လုံးဝ ပိတ်မည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
my: ပရိုဂရမ် အားလုံးကို ပိတ်၍ ကွန်ပျူတာကို အစမှ ပြန်ဖွင့်မှာ သေချာပြီလား။?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
my: ပရိုဂရမ် အားလုံးကို ပိတ်၍ ကွန်ပျူတာကို အပြီးပိတ်မှာ သေချာပြီလား။?
