indicator-session - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Remove the Log Out item from the session menu
ne: सत्र सूचीबाट लगआउट बटन हटाउनुहोस्

en: Guest Session
ne: अतिथि सत्र

en: Log Out
ne: लगआउट गर्नुहोस्

en: Suspend
ne: निलम्बन गर्नुहोस्

en: Hibernate
ne: हाइबर्नेट गर्नुहोस्

en: Restart
ne: पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: Shut Down
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ne: के तपाई आफ्नो सबै कार्यक्रमहरू बन्द गर्न तथा कम्प्युटर पुनः सुरु गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ne: के तपाई आफ्नो सबै कार्यक्रमहरू बन्द गर्न तथा कम्प्युटर बन्द गर्न चाहनुहुन्छ?
