indicator-session - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Remove the Log Out item from the session menu
os: Æттæмæхизæн менюйæ аппарын

en: Log Out
os: Æттæмæ ахизын

en: Restart
os: Нæуæгæй баиу кæнын

en: Shut Down
os: Ахицæн кæнын

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
os: Æцæг дæ фæнды алы программæ дæр сыхкæнын, æмæ компьютер нæуæгæй баиу кæнын?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
os: Æцæг дæ фæнды алы программæ дæр сыхкæнын, æмæ компьютер ахицæн кæнын?
