indicator-session - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
pl: Wyłącz okno dialogowe, aby potwierdzić wylogowanie, ponowne uruchomienie i zamknięcie

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
pl: Przełącza wyświetlanie okna dialogowego, wymagającego potwierdzenia czynności wylogowania użytkownika, ponownego uruchomienia i wyłączenia komputera.

en: Remove the Log Out item from the session menu
pl: Usuwa  polecenie Wyloguj z menu sesji

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
pl: Sprawia, że polecenie wylogowywania użytkownika nie jest wyświetlane w menu sesji.

en: Remove the Restart item from the session menu.
pl: Usuwa element  Uruchom ponownie z menu sesji.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
pl: Sprawia, że polecenie ponownego uruchomienia komputera nie jest wyświetlane w menu sesji.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
pl: Usuwa polecenie Wyłącz z menu sesji.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
pl: Sprawia, że polecenie wyłączania komputera nie jest wyświetlane w menu sesji.

en: Guest
pl: Gość

en: About This Computer
pl: O tym Komputerze

en: Report a Bug…
pl: Zgłoś błąd…

en: System Settings…
pl: Ustawienia systemu…

en: Online Accounts…
pl: Konta sieciowe…

en: Start Screen Saver
pl: Uruchom wygaszacz ekranu

en: Switch Account…
pl: Przełącz konto użytkownika…

en: Switch Account
pl: Przełącz konto użytkownika

en: Lock/Switch Account…
pl: Zablokuj/Przełącz konto użytkownika…

en: Lock/Switch Account
pl: Zablokuj/Przełącz konto użytkownika

en: Lock
pl: Blokada

en: Guest Session
pl: Sesja gościa

en: Log Out…
pl: Wyloguj…

en: Log Out
pl: Wyloguj użytkownika

en: Suspend
pl: Wstrzymaj

en: Hibernate
pl: Zahibernuj

en: Restart…
pl: Uruchom ponownie…

en: Restart
pl: Uruchom komputer ponownie

en: Shut Down…
pl: Wyłącz…

en: Shut Down
pl: Wyłącz komputer

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
pl: Dostęp do systemu śledzenia błędów systemu operacyjnego musi być dostępny przez
    przeglądarkę internetową. 
     
    Indykator sesji Ayatana nie mógł znaleźć żadnej sieci 
    przeglądarki na twoim komputerze.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
pl: Czy na pewno chcesz zamknąć wszystkie programy i wylogować się?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
pl: Część oprogramowania zostanie zaktualizowana po ponownym uruchomieniu komputera.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
pl: Zakończyć działanie wszystkich programów i ponownie uruchomić komputer?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
pl: Zakończyć działanie wszystkich programów i wyłączyć komputer?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
pl: Do podręcznika użytkownika XFCE do komputerów stacjonarnych
    należy uzyskać dostęp za pomocą przeglądarki internetowej.
     
    Wskaźnik sesji Ayatana nie mógł znaleźć żadnej
    przeglądarki na twoim komputerze.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
pl: Wskaźnik sesji Ayatana nie wie jeszcze, jak wyświetlić przewodnik użytkownika
    lub centrum pomocy aktualnie uruchomionego komputera stacjonarnego.
    
    Zgłoś to programistom na stronie:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
pl: Wyświetlanie informacji na temat %s wymaga 
    przeglądarki internetowej.
    
    Wskaźnik sesji Ayatana nie mógł znaleźć
    żadnej przeglądarki na twoim komputerze.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
pl: Wskaźnik sesji Ayatana nie obsługuje jeszcze wywoływania aplikacji
    ustawień systemowych dla Twojego środowiska graficznego.
    
    Zgłoś to programistom na stronie:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
pl: Wskaźnik sesji Ayatana nie obsługuje jeszcze zmian hasła
    w środowisku graficznym.
    
    Zgłoś to programistom na stronie:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
pl: Wskaźnik sesji Ayatana nie wie jeszcze, jak wyświetlić informacje
    o aktualnie uruchomionym środowisku graficznym.
    
    Zgłoś to programistom na stronie:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
