indicator-session - en to sc translation catalogue (12 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
sc: Boga sa ventana de cunfirmatzione pro sas atziones de acabu de sessione, recumentzu e  istudada.

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
sc: Mustrare o nono sas ventanas de cunfirmatzione pro acabu de sessione, recumentzu e  istudada.

en: Remove the Log Out item from the session menu
sc: Boga su sèberu Serrare Sessione dae su menù de sessione

en: Guest Session
sc: Sessione de Istràngiu

en: Log Out
sc: Serra sa sessione

en: Suspend
sc: Suspende

en: Hibernate
sc: Iberra

en: Restart
sc: Torra a cumentzare

en: Shut Down
sc: Istuda

en: Cancel
sc: Iscapa

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sc: Seguru/a ses chi cheres serrare totus sos programas e torrare a cumentzare sa sessione de sa computadora?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sc: Seguru/a ses chi cheres serrare totus sos programas e istudare sa computadora?
