indicator-session - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
si: ඉවත් වීම, නැවත ඇරඹීම හා වසා දැමීම යන ක්‍රියාවන් සඳහා තහවුරු කරගැනීමේ පණිවුඩ වළක්වන්න

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
si: ඉවත් වීම, නැවත ඇරඹීම හා වසා දැමීම යන ක්‍රියාවන් සඳහා තහවුරු කරගැනීමේ පණිවුඩ පෙන්විය යුතුද හෝ නැතිද වග.

en: Guest Session
si: ‘අමුත්තා‘ සැසිය

en: Log Out…
si: නික්මෙන්න…

en: Log Out
si: පිටවෙන්න

en: Suspend
si: අත්හිටුවන්න

en: Hibernate
si: නිද්‍රාගත කරන්න

en: Restart…
si: යලි අරඹන්න…

en: Restart
si: යළි අරඹන්න

en: Shut Down…
si: වසා දමන්න…

en: Shut Down
si: වසා දමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න
