indicator-session - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
sl: Ne prikaži pogovornih oken za potrditev odjave, ponovnega zagona in izklopa sistema

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
sl: Vklop in izklop prikaza pogovornih oken za potrditev odjave, ponovnega zagona in izklopa.

en: Remove the Log Out item from the session menu
sl: Odstrani gumb za odjavo iz menija seje

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
sl: Določi, da gumb odjava ni prikazan v meniju seje.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
sl: Določi, da gumb ponovni zagon ni prikazan v meniju seje.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
sl: Določi, da gumb izklop ni prikazan v meniju seje.

en: Guest
sl: Gost

en: System Settings…
sl: Sistemske nastavitve…

en: Online Accounts…
sl: Spletni računi …

en: Guest Session
sl: Seja gosta

en: Log Out…
sl: Odjava …

en: Log Out
sl: Odjava

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Restart…
sl: Ponovni zagon …

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Shut Down…
sl: Izklop …

en: Shut Down
sl: Izklop

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in ponovno zagnati računalnik?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in izklopiti računalnik?
