indicator-session - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
sr: Спречава прозорче за потврђивање акције одјављивања, поновног покретања и гашења

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
sr: Да ли ће бити приказано или не прозорче за потврђивање акције одјављивања, поновног покретања и гашења.

en: Remove the Log Out item from the session menu
sr: Уклања ставку Одјављивања из менија сесије

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
sr: Чини да се дугме за одјављивање не приказује у изборнику сесије.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
sr: Чини да се дугме за поновно покретање не приказује у изборнику сесије.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
sr: Чини да се дугме за гашење не приказује у изборнику сесије.

en: Guest
sr: Гост

en: System Settings…
sr: Подешавања система…

en: Online Accounts…
sr: Налози на мрежи…

en: Guest Session
sr: Сесија за госта

en: Log Out…
sr: Одјављивање…

en: Log Out
sr: Одјављивање

en: Suspend
sr: Обустави

en: Hibernate
sr: Замрзни

en: Restart…
sr: Рестартуј…

en: Restart
sr: Поново покрени

en: Shut Down…
sr: Угаси…

en: Shut Down
sr: Угаси

en: Cancel
sr: Поништи

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да рестартујете рачунар?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да угасите рачунар?
