indicator-session - en to ug translation catalogue (43 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
ug: چېكىنىش ، قايتا قوزغىتىش ۋە تاقاش ھەرىكىتىنى جەزملەشتۈرۈش ئۈچۈن دىئالوگنى بېسىڭ

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
ug: تىزىمدىن چىق، قايتا قوزغات ۋە تاقا مەشغۇلاتلارنى جەزملەشنى كۆرسىتىدىغان سۆزلەشكۈنى كۆرسىتەمدۇ يوق.

en: Remove the Log Out item from the session menu
ug: ئەڭگىمە بۇيرۇق تىزىملىكىدىن تىزىمدىن چىق تۈرىنى چىقىرىۋەت

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
ug: بۇنىڭ بىلەن چىقىش توپچىسى ئەڭگىمە تىزىملىكىدە كۆرۈنمەيدىغان بولىدۇ.

en: Remove the Restart item from the session menu.
ug: session بۇيرۇق تىزىملىكىدىن قايتا قوزغاش دېگەن تۈرىنى ئۆچۈرۈش.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
ug: بۇنىڭ بىلەن قايتا قوزغىتىش توپچىسى ئەڭگىمە تىزىملىكىدە كۆرۈنمەيدىغان بولىدۇ.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
ug: session بۇيرۇق تىزىملىكىدىن ئىتىش دېگەن تۈرىنى ئۆچۈرۈش.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
ug: بۇنىڭ بىلەن تاقاش توپچىسى ئەڭگىمە تىزىملىكىدە كۆرۈنمەيدىغان بولىدۇ.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
ug: سىستېما ،%s

en: System
ug: سىستېما

en: Guest
ug: مېھمان

en: About This Computer
ug: بۇ كومپيۇتېر ھەققىدە

en: Report a Bug…
ug: مەلۇم بىر خاتالىق…

en: System Settings…
ug: سىستېما تەڭشىكى…

en: Online Accounts…
ug: توردىكى ھېساباتلار…

en: Start Screen Saver
ug: ئېكران ساقلىغۇچىنى قوزغىتىڭ

en: Switch Account…
ug: ھېساباتىنى ئالماشتۇرۇش…

en: Switch Account
ug: ھېساباتىنى ئالماشتۇرۇش

en: Lock/Switch Account…
ug: ھېساباتىنى قۇلۇپلاش\ئالماشتۇرۇش…

en: Lock/Switch Account
ug: ھېساباتىنى قۇلۇپلاش\ئالماشتۇرۇش

en: Lock
ug: قۇلۇپ

en: Guest Session
ug: مېھمان ئەڭگىمە

en: Log Out…
ug: تىزىمدىن چىقىش…

en: Log Out
ug: تىزىمدىن چىق

en: Suspend
ug: توڭلات

en: Hibernate
ug: ئۈچەك

en: Restart…
ug: قايتا قوزغىتىش…

en: Restart
ug: قايتا قوزغات

en: Shut Down…
ug: توكنى ئۈزۈش…

en: Shut Down
ug: تاقا

en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ug: مەشغۇلات سىستېمىسىنىڭ كەمتۈك ئىز قوغلىغۇچىسىنى زىيارەت قىلىش كېرەك
    توركۆرگۈ.
    
    ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى ھېچقانداق تور تاپالمىدى
    كومپيۇتېرىڭىزدىكى توركۆرگۈ.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
ug: ھەممە پروگراممىنى ئېتىۋېتىپ تىزىمدىن چىقىشنى جەزىملەشتۈرەمسىز؟

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
ug: قايتا قوزغاتمىغۇچە بىر قىسىم يېڭىلانمىلار ئىشلىمەيدۇ.

en: Cancel
ug: ۋازكەچ

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ug: ھەممە پروگراممىنى ئېتىپ كومپيۇتېرنى قايتا قوزغامسىز؟

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ug: ھەممە پروگراممىنى ئېتىپ كومپيۇتېرنى تاقامسىز؟

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ug: XFCE ئۈستەل يۈزى ئىشلەتكۈچى قوللانمىسىنى زىيارەت قىلىش كېرەك
    توركۆرگۈ.
    
    ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى ھېچقانداق تور تاپالمىدى
    كومپيۇتېرىڭىزدىكى توركۆرگۈ.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ug: ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى تېخى قانداق كۆرسىتىشنى بىلمەيدۇ
    ھازىر ئىجرا بولۇۋاتقان ئۈستەل يۈزى ئىشلەتكۈچى قوللانمىسى ياكى ياردەم مەركىزى.
    
    بۇنى ئاچقۇچىلارغا دوكلات قىلىڭ:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ug: %s دىكى ئۇچۇرلارنى كۆرسىتىش تەلەپ قىلىنىدۇ
    توركۆرگۈ.
    
    ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى ھېچقانداق تور تاپالمىدى
    كومپيۇتېرىڭىزدىكى توركۆرگۈ.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ug: ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى سىستېمىنى قوزغىتىشنى قوللىمايدۇ
    ئۈستەل يۈزى مۇھىتى ئۈچۈن تەڭشەك قوللىنىشچان پروگراممىسى.
    
    بۇنى ئاچقۇچىلارغا دوكلات قىلىڭ:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ug: ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى پارول ئۆزگەرتىشنى قوللىمايدۇ
    ئۈستەل يۈزى مۇھىتى ئۈچۈن.
    
    بۇنى ئاچقۇچىلارغا دوكلات قىلىڭ:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ug: ئاياتانا يىغىن كۆرسەتكۈچى تېخى قانداق كۆرسىتىشنى بىلمەيدۇ
    ھازىر ئىجرا بولۇۋاتقان ئۈستەل مۇھىتى ئۇچۇرى.
    
    بۇنى ئاچقۇچىلارغا دوكلات قىلىڭ:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
