indicator-session - en to uk translation catalogue (70 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
uk: Не показувати діалог підтвердження під час завершення сеансу, вимикання та перезавантаження

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
uk: Чи показувати діалог підтвердження під час завершення сеансу, вимикання та перезавантаження.

en: Remove the Log Out item from the session menu
uk: Прибрати з меню сеансу пункт "Завершити сеанс"

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
uk: Робить так, що кнопка виходу не відображається в меню сесії.

en: Remove the Restart item from the session menu.
uk: Прибрати з меню сеансу пункт "Перезавантаження".

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
uk: Робить так, що кнопка перезавантаження не відображається в меню сесії.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
uk: Прибрати з меню сеансу пункт "Вимкнути".

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
uk: Робить так, що кнопка вимкнення не відображається в меню сесії.

en: Force the visibility of Restart item in the session menu
uk: Примусове відображення пункту "Перезавантаження" у меню сеансу

en: Makes it so that the restart shows in the session menu even in the environments where it should not show.
uk: Примушує відображати "Перезавантаження" в меню сеансу навіть у тих середовищах, де не повинно відображатися.

en: Determine the visibility of the User's real name on the panel
uk: Визначає чи відображати повне ім'я Користувача на панелі

en: Allow for the Removal of the users name from the panel
uk: Дозволяє видалити ім'я користувача з панелі

en: Show the list of users
uk: Показати список користувачів

en: Allow for the user list to be hidden by the user.
uk: Дозволити користувачу приховувати список користувачів.

en: Show device info item
uk: Показати пункт з інформацією про пристрій

en: Show the device information menu item.
uk: Показати пункт меню з інформацію про пристрій.

en: Show desktop help item
uk: Показати пункт з довідкою робочого столу

en: Show the desktop environment help menu item.
uk: Показати пункт меню з довідкою щодо оточення робочого столу.

en: Show distro help item
uk: Показати пункт з довідкою дистрибутива

en: Show the distribution help menu item.
uk: Показати пункт меню з довідкою про дистрибутив.

en: Show bug report item
uk: Показати пункт зі звітом про помилку

en: Show the bug report menu item.
uk: Показати пункт меню зі звітом про помилку.

en: Show custom item
uk: Показати власний пункт

en: Show the custom menu item.
uk: Показати власний пункт меню.

en: Custom item label
uk: Ярлик власного пункту

en: The label of the custom menu item.
uk: Ярлик власного пункту меню.

en: Custom item URI
uk: Посилання власного пункту

en: The location the custom menu item should open.
uk: Розташування, яке повинне відкритися власним пунктом меню.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
uk: Система, %s

en: System
uk: Система

en: Session management, status and user switching
uk: Керування сеансами, статусом та перемиканням користувачів

en: Guest
uk: Гість

en: About This Device…
uk: Про цей пристрій…

en: About This Computer
uk: Про цей комп'ютер

en: About Ubuntu Touch…
uk: Про Ubuntu Touch…

en: %s Help…
uk: %s Допомога…

en: About UBports Foundation…
uk: Про UBports Foundation…

en: Desktop mode
uk: Режим робочого столу

en: Report a Bug…
uk: Повідомити про помилку…

en: System Settings…
uk: Системні параметри…

en: Online Accounts…
uk: Мережеві облікові записи…

en: Start Screen Saver
uk: Запустити заставку

en: Switch Account…
uk: Перемикнути обліковий запис…

en: Switch Account
uk: Перемкнути обліковий запис

en: Lock/Switch Account…
uk: Заблокувати/Перемикнути обліковий запис…

en: Lock/Switch Account
uk: Заблокувати/Перемикнути обліковий запис

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Guest Session
uk: Гостьовий сеанс

en: Log Out…
uk: Завершити сеанс…

en: Log Out
uk: Завершити сеанс

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Hibernate
uk: Режим сну

en: Restart…
uk: Перезавантажити…

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Shut Down…
uk: Вимкнути…

en: Shut Down
uk: Вимкнути

en: Suspend Remote Session
uk: Призупинити віддалений сеанс

en: Warning
uk: Попередження

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
uk: Трекери для помилок операційної системи мають бути доступними за допомогою 
    веб-браузера.
    
    Індикатор сеансу Ayatana не міг знайти 
    веб-браузера на вашому комп'ютері.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
uk: Ви впевнені, що хочете закрити всі програми та вийти з системи?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
uk: Деякі оновлення програмного забезпечення будуть застосовані лише після перезавантаження комп'ютера.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити всі програми та перезавантажити комп'ютер?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити всі програми та вимкнути комп'ютер?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
uk: Довідник користувача XFCE для робочого стола має бути доступним через
    веб-браузер.
    
    Індикатор сеансу Ayatana не міг знайти
    веб-браузера на вашому комп'ютері.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
uk: Індикатор сеансу Ayatana ще не знає, як показати
    користувацький посібник чи довідковий центр, що працює наразі.
    
    Повідомте про це розробникам за адресою:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
uk: Відображення інформації на %s вимагає
    веб-браузера.
    
    Індикатор сеансу Ayatana не міг знайти
    веб-браузера на вашому комп'ютері.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
uk: Індикатор сесії Ayatana не підтримує запуск програми
    системних налаштувань для вашого робочого оточення.
    
    Будь ласка, повідомте про це розробникам на:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
uk: Індикатор сеансу Ayatana все ще не підтримує зміну пароля
    для настільного середовища.
    
    Повідомте про це розробникам на:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
uk: Індикатор сеансу Ayatana ще не знає, як показати
    інформацію поточного середовища на робочому столі.
    
    Повідомте про це розробникам за адресою:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
