indicator-session - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
fy: De dialooch om ôfmelde, opnij starte en ôfslute te befêstigje ûnderdrukke

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
fy: Oft der befêstigingsdialoochen sjen matte wurde litten foar it ôfmelde, opnij starte en ôfslute.

en: Remove the Log Out item from the session menu
fy: Smiet de ôfmeldkar út it sesjemenu

en: System Settings…
fy: Systeemynstellingen…

en: Online Accounts…
fy: Online akkounts…

en: Guest Session
fy: Gastsessje

en: Log Out…
fy: Ôfmelde…

en: Log Out
fy: Ôfmelde

en: Suspend
fy: Ûnderbrekke

en: Hibernate
fy: Sliepe

en: Restart…
fy: Opnij starte…

en: Restart
fy: Opnij starte

en: Shut Down…
fy: Ôfslute…

en: Shut Down
fy: Ôfslute

en: Cancel
fy: Ôfbrekke

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
fy: Witte jo it seker dat jo alle programma's wol slute en de kompjûter opnij wol starte?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
fy: Witte jo it seker dat jo alle programma's wol slute en de kompjûter ôf wol slute?
